Black Sensation - jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena
Piękno

Black Sensation – jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena

BLACK SENSATION – niespotykany luksus włosy

niewłaściwej pielęgnacji i żywienia, długotrwały stres i depresja, procesy zapalne niekorzystnie wpływa na stan włosów. Jest przerzedzenie, matowa, traci elastyczność i szybko garnaut

Aby pomóc problemu, innowacyjny design. – BLACK SENSATION na bazie węgla aktywnego, ma właściwości oczyszczające i regenerujące

Wydajność Black Sensation

Moc czynna, maksymalne nawilżenie i utrzymać optymalny poziom środowiska kwasowo-zasadowej warunków niezbędnych do maksymalnego wzrostu włosów, sprężystość i zdrowy połysk. Te właściwości węgla aktywnego naturalnym chłonny, który jest aktywny do detoksyfikacji, jest stosowany w celach medycznych i kosmetycznych. Czarny Sensation

na bazie węgla aktywnego ma wyjątkowe właściwości.

Zapobiega wzrostowi bakterii, zmniejszenie wydzielania łoju skórnego, myje włosy bez suszenia głowy

Zalety Black Sensation

BLACK SENSATION – Detox Szampon na bazie naturalnych składników, nie powoduje reakcji alergicznych odpowiednie dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Ponadto ma następujące zalety:

 • dermatologicznie testowane, nie zawiera środków pobudzających, szkodliwe substancje chemiczne, syntetycznych hormonów, barwniki, środki konserwujące i sól sodową siarczanu laurylu.
 • adsorbuje toksyny, poprawia odżywienie i regenerację komórek, zmniejsza wygląd siwe włosy i utrzymuje bogaty kolor włosów farbowanych.

Akcja Black Sensation

BLACK SENSATION jest aktywnie wykorzystywana do pielęgnacji zdrowej i zniszczonych włosów. Ma następujący efekt:

 • Ma delikatny efekt peelingu i promuje złuszczanie martwych komórek;
 • jest naturalnym przeciwutleniaczem, wzmacnia cebulki włosowe, zmniejsza wrażliwość skóry i podrażnienia.
 • Zapewnia optymalne działanie detoksykacyjne, co jest ważne dla mieszkańców miast o niekorzystnych warunkach środowiskowych.
 • delikatnie oczyszcza skórę, zapobiega się w części końcówki, zapobiega i zmniejsza wygląd łupieżu.
 • Nadaje sprężystość włosów, gęstość włosów, wzmacnia wzrost i zdrowy połysk.
 • zapobiega związanym z wiekiem, lub genetyczne łysienie typu męskiego, łysienie u kobiet w okresie menopauzy i po porodzie, znacząco zmniejsza częstość szamponem.

Skład Black Sensation

Włosy Black Sensation opracowanych na podstawie bezpiecznych składników i organicznych pochodzenia roślinnego:

 1. czarny węgiel ma szeroki zakres właściwości kosmetycznych: normalizuje gruczołów łojowych, zapobiega blokowaniu porów i tworzenia gruczołów wtyczek. Posiada wysokie właściwości regeneracji oczyszcza powierzchnię skóry głowy, zwiększenie metabolizmu.
 2. ekstrakt z liści

 3. morwy ma działanie

  przeciwzapalne, gojące i własności regeneracyjne, wzmacnia przepływu krwi do tkanek. Zintensyfikować pracę istniejących i uśpionych mieszków włosowych, dodać objętości i luksusowe Pasta do włosów.

 4. kwas cytrynowy wnika głęboko w pory, poprawia odżywienie komórek, nawilża włosy, ustawia sezonowy i rozproszone wypadanie włosów, płatki kleju, walki łupież, wybielanie efekt.

instrukcje użytkowania Black Sensation

BLACK SENSATION ma lepsze właściwości, które pozwalają używać szamponu 1 raz co 7-10 dni, dzięki aktywnych składników mających oczyszczenie i suszenia właściwości. Korzystanie szampon nie różni się od konwencjonalnych środków do skóry włosów. Do mycia powinien:

 • Niewielką ilość szamponu nałożyć na wilgotne włosy.
 • masaż delikatnie rozprowadzić na skórze głowy i włosów.
 • zmyć pianę pod bieżącą

  wodą, w razie potrzeby powtórzyć procedurę.

BLACK SENSATION – zmieni wygląd i powrót zaufania. Pasuje właścicieli tłustej i normalnej włosy, ponieważ ma to wpływ suszenia, co jest niedopuszczalne w stosunku do wyschnięcia kruche włókna. Nie jest zalecana dla osób cierpiących z powodu alergii na jeden ze składników narzędziowych.

Dostępny w aptece teraz

Cechy Black Sensation

rok : 2019

Okres trwałości : 2 lata

Sposób magazynowania : W temperaturze poniżej 25 ° C unikając bezpośredniego promieniowania słonecznego

zalecany przebieg leczenia : długotrwałe stosowanie

znakowania produktu : Certyfikat EAC

Produkt posiada certyfikat

Dostawa : z …., w celu wyjaśnienia oświadczenia

Płatność : gotówka / karta przy odbiorze

Henryk Bąk

23 lat Henryk Bąk wykonuje zawódLogopeda: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny w Białymstoku Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Poznań

Odkryj mój świat

You may also like...