Black Sensation – jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena

Black Sensation - jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena
Black Sensation - jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena
[Głosów:    Average: /5]

BLACK SENSATION – niespotykany luksus włosy

niewłaściwej pielęgnacji i żywienia, długotrwały stres i depresja, procesy zapalne niekorzystnie wpływa na stan włosów. Jest przerzedzenie, matowa, traci elastyczność i szybko garnaut

Aby pomóc problemu, innowacyjny design. – BLACK SENSATION na bazie węgla aktywnego, ma właściwości oczyszczające i regenerujące

Wydajność Black Sensation

Moc czynna, maksymalne nawilżenie i utrzymać optymalny poziom środowiska kwasowo-zasadowej warunków niezbędnych do maksymalnego wzrostu włosów, sprężystość i zdrowy połysk. Te właściwości węgla aktywnego naturalnym chłonny, który jest aktywny do detoksyfikacji, jest stosowany w celach medycznych i kosmetycznych. Czarny Sensation

17 1 Black Sensation  jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena

na bazie węgla aktywnego ma wyjątkowe właściwości.

Zapobiega wzrostowi bakterii, zmniejszenie wydzielania łoju skórnego, myje włosy bez suszenia głowy

Zalety Black Sensation

BLACK SENSATION – Detox Szampon na bazie naturalnych składników, nie powoduje reakcji alergicznych odpowiednie dla mężczyzn i kobiet w każdym wieku. Ponadto ma następujące zalety:

 • dermatologicznie testowane, nie zawiera środków pobudzających, szkodliwe substancje chemiczne, syntetycznych hormonów, barwniki, środki konserwujące i sól sodową siarczanu laurylu.
 • adsorbuje toksyny, poprawia odżywienie i regenerację komórek, zmniejsza wygląd siwe włosy i utrzymuje bogaty kolor włosów farbowanych.

Akcja Black Sensation

BLACK SENSATION jest aktywnie wykorzystywana do pielęgnacji zdrowej i zniszczonych włosów. Ma następujący efekt:

 • Ma delikatny efekt peelingu i promuje złuszczanie martwych komórek;
 • jest naturalnym przeciwutleniaczem, wzmacnia cebulki włosowe, zmniejsza wrażliwość skóry i podrażnienia.
 • Zapewnia optymalne działanie detoksykacyjne, co jest ważne dla mieszkańców miast o niekorzystnych warunkach środowiskowych.
 • delikatnie oczyszcza skórę, zapobiega się w części końcówki, zapobiega i zmniejsza wygląd łupieżu.
 • Nadaje sprężystość włosów, gęstość włosów, wzmacnia wzrost i zdrowy połysk.
 • zapobiega związanym z wiekiem, lub genetyczne łysienie typu męskiego, łysienie u kobiet w okresie menopauzy i po porodzie, znacząco zmniejsza częstość szamponem.
Polecamy  Smart Hair Spray - negatywne komentarze, opinie, ceny, oficjalna strona

Skład Black Sensation

Włosy Black Sensation opracowanych na podstawie bezpiecznych składników i organicznych pochodzenia roślinnego:

 1. czarny węgiel ma szeroki zakres właściwości kosmetycznych: normalizuje gruczołów łojowych, zapobiega blokowaniu porów i tworzenia gruczołów wtyczek. Posiada wysokie właściwości regeneracji oczyszcza powierzchnię skóry głowy, zwiększenie metabolizmu.
 2. ekstrakt z liści

 3. morwy ma działanie

  przeciwzapalne, gojące i własności regeneracyjne, wzmacnia przepływu krwi do tkanek. Zintensyfikować pracę istniejących i uśpionych mieszków włosowych, dodać objętości i luksusowe Pasta do włosów.

 4. kwas cytrynowy wnika głęboko w pory, poprawia odżywienie komórek, nawilża włosy, ustawia sezonowy i rozproszone wypadanie włosów, płatki kleju, walki łupież, wybielanie efekt.

instrukcje użytkowania Black Sensation

BLACK SENSATION ma lepsze właściwości, które pozwalają używać szamponu 1 raz co 7-10 dni, dzięki aktywnych składników mających oczyszczenie i suszenia właściwości. Korzystanie szampon nie różni się od konwencjonalnych środków do skóry włosów. Do mycia powinien:

 • Niewielką ilość szamponu nałożyć na wilgotne włosy.
 • masaż delikatnie rozprowadzić na skórze głowy i włosów.
 • zmyć pianę pod bieżącą

  6 2 Black Sensation  jak z niego korzystać? gdzie go kupić, apteka, cena

  wodą, w razie potrzeby powtórzyć procedurę.

BLACK SENSATION – zmieni wygląd i powrót zaufania. Pasuje właścicieli tłustej i normalnej włosy, ponieważ ma to wpływ suszenia, co jest niedopuszczalne w stosunku do wyschnięcia kruche włókna. Nie jest zalecana dla osób cierpiących z powodu alergii na jeden ze składników narzędziowych.

Dostępny w aptece teraz

Cechy Black Sensation

rok : 2019

Okres trwałości : 2 lata

Sposób magazynowania : W temperaturze poniżej 25 ° C unikając bezpośredniego promieniowania słonecznego

zalecany przebieg leczenia : długotrwałe stosowanie

znakowania produktu : Certyfikat EAC

Produkt posiada certyfikat

Dostawa : z …., w celu wyjaśnienia oświadczenia

Płatność : gotówka / karta przy odbiorze

e
O Adrianna Loszynska 70 artykułów
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.