Enjoy szkola jezykowa warszawa wola
Zdrowie i Ty

Enjoy – Szkoła językowa Enjoy Warszawa Wola, Centrum, Tarchomin

EGZAMINACYJNE

Kursy angielskiego Warszawa Wola ,Tarchomin, Centrum te są przeznaczone dla osób, które chcą przystąpić do egzaminów: FCE, CAE, CPE, TOEFL. Podczas lekcji studenci są skoncentrowani na poznawaniu strategii, które przygotowują ich do zdania egzaminów.

STANDARDOWE

Kurs przeznaczony dla osób, które zaczynają lub prawie biegle posługują się językiem. Zajęcia prowadzone są na na wszystkich poziomach (beginners, pre-inetermediate, intermediate, upper-intermidiate), są nastawione na równomierny rozwój wszystkich umiejętności językowych (pisanie, mówienie, czytanie i rozumienie) poprzez wykorzystywanie wielu metod dydaktycznych. Kursy standardowe bardzo dobrze się sprawdzają w przypadku osób zainteresowanych dogłębną znajomością języka, na której zdobycie chcą poświęcić trochę czasu, co jest konieczne szczególnie przy wyższych poziomach językowych.

DLA DZIECI

Kurs dla osób, które chciałyby wcześniej zacząć edukację dziecka. Zajęcia prowadzone są na wielu poziomach dostosowanych do umiejętności dziecka. Nauka połączona jest z zabawą dzięki czemu dziecko nie zraża się do obcego niezrozumiałego języka. Podczas lekcji wykorzystywane są specjalne książki renomowanych wydawnictw przeznaczone do nauczania dzieci, rozwijające wszystkie umiejętności językowe (rozumienie, mówienie i pisanie).

Angielski dla dzieci, młodzieży i dorosłych – Warszawa

Oferujemy szeroką gamę kursów, które można łączyć ze sobą na różne sposoby. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe.

  • Metoda Callana
  • Konwersacje
  • Business English
  • Egzaminacyjne: FCE, CAE, CPE, TOEFL
  • Standardowe

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych native speakers oraz polskich lektorów z wykształceniem filologicznym w systemie dualnym (na zmianę). Istnieje również możliwość odbywania zajęć z jednym wybranym lektorem.

Oferujemy państwu możliwość umówienia się na spotkanie w celu zaprezentowania szczegółów oferty oraz określenia poziomu znajomości języka wśród pracowników. Po takich testach lektor proponuje i doradza metodę najbardziej efektywną w jego uznaniu, ale decyzja należy do Państwa. Po ustaleniu kursu oferujemy pierwsza lekcję darmową z dojazdem do Państwa siedziby. Po takiej lekcji jeżeli chcą Państwo kontynuować naukę niezbędne jest podpisanie umowy na świadczenie usług nauczania.

Terminy zajęć zależą od Państwa możliwości i potrzeb, można je zmieniać w każdej chwili trwania kursu. Ponieważ rozumiemy, iż czasami może zaistnieć potrzeba odwołania lekcji, pozostawiamy Państwu taką możliwość, jednakże prosimy o informacje co najmniej 24 godziny przed planowaną lekcją. Jeśli wiadomość o odwołanej lekcji dotrze do nas później niż 24 godziny przed lekcją musimy potraktować ją jak odbytą, czyli odpłatną.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej lekcji próbnej dla lepszego zapoznania się z oferowanymi przez nas szkoleniami.

Patrycja Makowska

21 lat Patrycja Makowska pracuje jakoOptometrysta:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie dało wiele inspiracji Gdańsk

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *