Jesteśmy komercyjną witryną z treściami cyfrowymi prezentowaną osobom pragnącym poprawić * ich ogólny stan zdrowia i samopoczucie. Cała zawartość pojawiająca się na naszej stronie jest produkowana, wybierana i recenzowana przez autorów i redaktorów. Koncentrujemy się na dostarczaniu cennych informacji na temat zdrowia i oszczędności na produktach związanych ze zdrowiem, aby lepiej zarządzać swoim zdrowiem. Jako komercyjna strona internetowa inwestujemy nasz osobisty czas i pieniądze, aby zrewidować nasze treści. Jeśli na stronie znajduje się link do produktu lub usługi, możemy otrzymać prowizję za zakup produktu lub usługi. Żaden wydawca, producent, dostawca lub reklamodawca nie będzie miał wpływu na treść, tematy ani posty na tej stronie. Podane informacje często zawierają ogólne tematy i problemy zdrowotne, informacje o produktach, recenzje, przewodniki zakupów, specyfikacje produktów i spersonalizowane rekomendacje promowanych przez nas produktów. Możemy również podać informacje o zakupie e-commerce, takie jak ceny, dostępność i strony odsyłające. Recenzje zawierają informacje faktyczne, które można łatwo zweryfikować. Podejmowane są zawsze starania w celu ustalenia ogólnego konsensusu w odniesieniu do konkretnych produktów, czytając opinie o tych produktach na innych stronach, wraz z historiami użytkowników i staramy się dokładnie przedstawić to w naszych anegdotycznych recenzjach. Jeśli uważasz, że którakolwiek z tych informacji jest niedokładna, prosimy o pozostawienie komentarza za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, a my zweryfikujemy i wdrożymy wszelkie niezbędne poprawki tak szybko, jak to możliwe.

W niektórych artykułach na tej stronie zamieszczamy linki do niektórych usług i zasobów do budowania i promowania produktów i marek. Należymy do wybranych programów partnerskich, a my dokonujemy prowizji, jeśli zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem naszych linków partnerskich. Przede wszystkim chcemy w pełni ujawnić tę relację, ale zapewniamy również, że każda zachęta finansowa nie ma wpływu na to, co mówimy o konkretnym produkcie lub usłudze. Nasze Podmioty stowarzyszone zawierają lub zawierały (nie jest to pełna lista, a strony mogą ulec zmianie w dowolnym czasie)

Ebay Affiliates, Share-a-Sale, usługi iHealth, Morniche, Markethealth, Avantlink, Flexoffers, Amazon Associates, Associacash, Google Adsense, Sellhealth, Evitamins, BizProfits

Zauważ, że zidentyfikowaliśmy każdą stronę komercyjną z oświadczeniem o ujawnianiu powiązań prowadzącym do każdego artykułu. Zapoznaj się z nim przed przeczytaniem treści, które dostarczyliśmy. Informacje podane na tej stronie są przeznaczone wyłącznie dla Twojej wiedzy ogólnej i nie zastępują profesjonalnej porady medycznej lub leczenia w określonych schorzeniach. Nie należy wykorzystywać tych informacji do diagnozowania lub leczenia * problemu zdrowotnego lub choroby bez konsultacji z wykwalifikowanym dostawcą usług medycznych. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących stanu pacjenta należy skonsultować się z lekarzem.