Szkoła językowa Warszawa – Enjoy

Enjoy szkola jezykowa warszawa wola
[Głosów:    Average: /5]

Szkoła językowa Warszawa  Wola, Centrum, Tarchomin –  Enjoy prowadzi zajęcia różnymi metodami nauczania. Poniżej przedstawimy Wam jak to u Nas wygląda:

METODA CALLANA

Metoda ta została opracowana w latach sześćdziesiątych i rozwijana jak również ulepszana aż do dzisiaj. Pozwala na przygotowanie studenta do egzaminu First Certificate in English w systemie około 200 godzin nauki zamiast standardowych 700 / 800 godzin. Szkoły uczące Metodą Callana przeważnie osiągają 95% zdanych egzaminów, podczas gdy średnia międzynarodowa to 70%.

Metoda opiera się na systemie powtórek utrwalających nowy materiał. Lektor zadaje pytania zawierające nowe słownictwo 3, 4 razy szybciej, dzięki czemu można osłuchać się z szybkim sposobem mówienia oraz przyzwyczaić się do różnych akcentów występujących w odmianach języka angielskiego. Kładziemy nacisk na mówienie, gramatyka występuje w formie praktycznej – ćwiczymy bezpośrednie mówienie w odpowiednich strukturach gramatycznych. W trakcie zajęć lektor poprawia błędy wymowy oraz dokładność doboru słownictwa. Doskonała przy intensywnych kursach nastawionych na doskonalenie umiejętności komunikacji.

KONWERSACJE

Prowadzone w większości przez Native Speakers, oparte na materiałach dodatkowych w zależności od poziomu zaawansowania stosujemy uproszczone wersje artykułów prasowych, artykuły prasowe w oryginale np. newsweek, interakcyjne zadania rozwijające umiejętności prowadzenia dyskusji, wypowiadania się, wzmacnianie zajęć rozszerzaniem słownictwa z danego zakresu możliwe również Business English, wprowadzanie słownictwa przed dyskusją. Zajęcia zmierzają do przygotowania słuchaczy do wypowiadania się na wszystkie tematy, nauki luźnego sposobu komunikacji. Szczególnie zalecane przy wyższych poziomach zainteresowania. Świetnie rozwijają umiejętności komunikacji, poszerzają słownictwo oraz ułatwiają utrzymanie na wysokim poziomie znajomości języka angielskiego.

BUSINESS ENGLISH

Kurs przeznaczony głównie dla osób, które chcą używać języka związanego ze środowiskiem biznesowym. Zajęcia w zależności od poziomu zaawansowania oparte są na dostępnych na rynku pozycjach renomowanych wydawnictw. Kurs wprowadza słownictwo związanie z działalnością gospodarczą, przykładowe tematy to: prowadzenie rozmowy telefonicznej, konferencje, dyskusja z klientem, obsługa biura, pisanie listów, maili, oficjalnych dokumentów w języku angielskim, proces negocjacji itp. Kurs rozwija słownictwo używane w kontaktach zawodowych. Opiera się na realizacji materiału z książki, słuchaniu, ale również pracach domowych polegających na rozwijaniu umiejętności pisania. Możemy kłaść nacisk na wybrane przez słuchaczy elementy np. pisanie, korespondencja itp.

EGZAMINACYJNE

Kursy angielskiego, hiszpańskiego Warszawa te są przeznaczone dla osób, które chcą przystąpić do egzaminów: FCE, CAE, CPE, TOEFL. Podczas lekcji studenci są skoncentrowani na poznawaniu strategii, które przygotowują ich do zdania egzaminów.

STANDARDOWE

Po określeniu poziomu zaawansowania uczestników kursu dobieramy odpowiednią książkę. Pracujemy na renomowanych pozycjach tj. Oxford i Longman. Przy wyższych etapach proponujemy również dodatkowe materiały są to elementy artykułów prasowych oraz dodatkowe teksty rozszerzające słownictwo, lub tematyczne materiały rozszerzające słownictwo z danego zakresu (business English, tematyka związana z sytuacjami życiowymi itp.)

e
O Adrianna Loszynska 72 artykuły
Łatwo jest poznać otwartą osobę, taką jak Adrianna Loszynska, ale przede wszystkim wiedzieć, że jest ona uważna i hojna. Oczywiście jest także sprawna, wesoła i oddana, ale często są lekko skażone przez sposób bycia zdradzieckim. Jednak jej natura jest dla niej cenna. Ludzie często liczą na to i na swoją inteligencję, kiedy potrzebują wsparcia. Nikt nie jest doskonały, a Isabelle ma wiele wad, którymi można sobie poradzić. Jej destrukcyjna natura i nieporządek powodują wiele pretensji, ku uciążliwości innych. Na szczęście jej hojność zapewnia, że ​​nie jest tak często.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*